Bosch kombi servisi


Türkiye de müşteri memnuniyeti endeksli çalışan Bosch Kombi Servisi diğer markalardan sıyrılarak kendine önemli bir yer edinmiştir. Beyaz eşya sektöründe müşterilerimizin vazgeçilemezi olduk. Online servis olanağıyla müşterilerimizin her an her dakika bize ulaşmasını olanak sağlamaktayız. Ayrıca müşteri hizmetleri servisimize de 7/24 değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Neden,  Biz?

Bosch Kombi Servisi hizmeti veren iklimservis.net, müşterilerinin sadece bugün doğan sorunlarıyla değil ileride doğacak sorunlarını da halletmeyi ilke edinmiştir. Sadece satışta değil satış sonrasında da müşterilerimize olan ilgiyi sonuna kadar devam ettiren ender firmalardanız. Müşteri odaklı çalışan sistemimiz sayesinde 3 yıl üste-üste çeşitli ödüllere layık görülmüştür. Buna rağmen kendisinden ödün vermeyen biz teknolojik imkanları sonuna kadar kullanıp uzman ekibimizle hizmet vermeyi en iyi şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz.

Klima Servisi

Kombi Servisimiz!

Bosch kombi servisimize ait çağrı merkezinde bulunan arkadaşlarımız gece gündüz sorunlarınızla ilgilenmekte,  problemlerinizi gidermek için ellerinden gelenleri yapmaktadır. Ayrıca ürünlerimiz hakkında da detaylı bilgilere arkadaşlarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Eğer sorununuz büyük bir sorun değilse görevli arkadaşlarımız telefondan gerekli talimatları vererek sorunlarınızın giderilmesine yardımcı olur. Eğer sorun telefondan giderilmeyecek bir sorunsa, en kısa zamanda bulunduğunuz adrese kombi servis elamanları yönlendirilecektir. Bununla yetinmeyip ekibimiz sorunlarınızın son durumu hakkında detaylı bir analiz yaparak sizi bilgilendirecektir. Çağrı birimimizde bulunan uzman kadromuz sorunlarınızı daha çok uzaktan halletme taraftarıdır. Çünkü servis elamanlarını yollayıp vakit kaybetmek ve sizin o süre içinde mağdur olmanızı istemez.

Onarım Süreci

Çağrı merkezimiz ya da online yardım bölümümüzden birinden teknik destek istediğiniz takdirde elamanlarımız en kısa sürede adresinize gelip değerlendirmeleri doğrultusunda hareket edecektir. Eğer yanlış adres verdiğinizi düşünüyorsanız hiç dert etmeyin çağrı birimizi ararsanız hemen adres bilgilerininiz güncellenecektir. Uzman kadromuz ve usta ekibimiz resmi tatil, bayram tatilleri, hafta tatilleri dinlemeden elinden gelen öz veriyi, sıkıntılarınıza yansıtacaktır. Bunların yanı sıra acil müdahale ekibimiz her hafta hizmet vermektedir. Onarım sürecinde probleminiz adresinde çözülmeyecek durumdaysa ekibimiz kombiyi alıp teknik servis birimine götürmektedir. Kombinizin sıkıntısı halledildikten sonra adresinize kadar getirilip elamanlarımızca montajı yapılacaktır. Sizlere verilen servis formumuzda detaylı bir şekilde servis fiyatları görünecektir. Eğer servis fiyatını fazla bulursanız aklınızda bulunan soru işaretlerini gidermek amacıyla çağrı merkezimizden daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Klima Servisi

MÜŞTERİ MERKEZİ NUMARAMIZ 0850 304 40 53 HEMEN ARAYIN